www.foreverautohits.com üyesi olan siteler ana sayfaya daha kolay çıkar !!

1
2017 yılı Asgari Ücret Net Asgari geçim indirimi Dahil 1.404,06 TL – Brüt 1.777,50 TL dir. Asgari ücretten AGİ tutarını düştükten sonra kalan net asgari ücret ise 1.272,75 TL dir. Bu tutara asgari geçim indirimi tutarı dahil edilir ve çalışana ödenecek ücret belirlenir.
1
2017 yılı Asgari Ücret Net Asgari geçim indirimi Dahil 1.404,06 TL – Brüt 1.777,50 TL olarak belirlenmiştir.
1
Uzun yada kısa dönem olsun bir çok ünlü askerlik vazifesini yerine getirmiştir. Özellikle bedelli askerliğin olmadığı dönemlerde sanatçılar, oyuncular...
1
Konya Haberleri, Mevlana , Güncel ve Konya Spor Haberleri başta olmak üzere ülke ve dünya gündemini takip edebilirsiniz
1
yozgat ili ve ilçeleri haber portalı. aynı zamanda ulusal bazı haberlerede yer vermektedir.
2
Teknoloji ile alakalı olmak üzere hayatın içinden hemen hemen her konuda güncel ve kaliteli içerik bulabileceğiniz bir haber bilgi portalıdır
1
haber,seo,indir,script,bot,facebook,ajansbesiktas
1
Gelişen teknoloji ile ceplerimize kadar giren bilgisayarlar bir çok alanda işlerimizi kolaylaştırmıştır. Eğitimden sağlığa, alışverişten haberleşmeye kadar bir çok alanda yararlandığımız bilgisayarlar internet ağı ile birleşince daha da işlevsellik kazanmıştır.
Bilişim teknolojilerinin bu işlevselliğini kullanarak; takipçilerinin alışveriş alanında güncel kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmasını sağlamak amacı ile yayınladığımız sitemizi siz okurlara tanıtmak istiyoruz.
Urgeclick nedir?

Urgeclick kolayca adres defterinizi oluşturabileceğiniz bir web sitesi